Audi TT RS Coupe 2019

Audi TT RS Coupe 2019

By-RAM
by By-RAM
6 Haziran 2019 0

Audi Quattro’nun ralli mirasından esinlenerek, güncellenmiş Audi TT RS Coupe beş silindirli 2.5 litrelik TFSI® motorun toplam gücü 394 hp ve 480 Nm tork değerine sahip. Bu da aracın 0’dan 100 km/s hıza 3.7 saniyede ulaşmasını ve elektronik olarak sınırlandıran maksimum hızı 250 km/s’ye çıkmasını sağlıyor.

Audi’nin Quattro dört tekerlekten çekiş sistemi, TT RS Coupe’nin gücünün %100’ünü gerektiği gibi ön veya arka tekerleklere iletebilir ve motorun tüm gücünü hem ıslak hem de kuru koşullarda yıkıcı etki ile yolun yüzeyine aktarmaya yardımcı olur.


Standart Audi sanal kokpit yüksek bir sürüş deneyimi sağlar. Tamamen dijital 12,3 inç cihaz ekranında ayarlanmış olan Audi sanal kokpit, navigasyon, ses ve telefon gibi bilgileri özelleştirmenize ve Google Earth ™ görüntülerine erişmenize olanak sağlar. Audi sanal kokpit, özelleştirilebilir, düzenli bir deneyim için klasik ve bilgi eğlence modları sunar. TT RS Coupe üçüncü bir seçeneğe sahiptir: büyük, merkezi bir takometre ve bir tur sayacı, beygir gücü ve tork göstergesi, G-metre ve gerçek zamanlı lastik basınçlarını, sıcaklıklarını ve performans istatistiklerini gösteren spor modu.

Yedi vitesli bir S tronic® çift kavramalı otomatik şanzımana eşleştirilmiş 2,5 litrelik TFSI® turbo motor, benzersiz ateşleme sırası ve benzersiz sesi ile tanınıyor.


Kaynak: Audi

By-RAM
By-RAM
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.