Peugeot SUV 3008

Peugeot SUV 3008

By-RAM
by By-RAM
11 Nisan 2019 0

Fransızların ikinci nesil 3008 versiyonu, eskisine oranla daha şık ve farklı tasarıma sahip. ilk 3008 minivan (mpv) tarzı, geniş hacimli bir aile otomobili iken, yeni 3008 genişleyen ebatları, değişen iç ve dış tasarımıyla artık bir SUV. Peugeot yeni versiyonu SUV 3008 olarak adlandırıyor.

3008’in iç tasarımı çok etkileyici. Çünkü, Peugeot’nun yeni nesil kabin tasarımı i-Cockpit var.

Peugeot SUV 3008, arazi aracından çok, asfalt için tasarlanmış bir otomobil.

3008, dengeli boyutları ve farklı dış görünüşü ile kaliteli bir otomobil hissi veriyor. Ön taraftan bakınca
halojen farlar ve 3D görünüme sahip damalı radyatör ızgara ve aslan gözünü andıran full LED farlarıyla dikkat çekiyor.  Arka kısımda ise, gece ve gündüz gözle görülebilen opal kırmızısı “Aslan Pençesi” LED stop lambaları, arka kısımdaki parlak siyah kuşakla birleşerek modern bir tasarım ortaya çıkıyor.

Peugeot SUV 3008 özellikleri:  i-Cockpit ‘in en gelişmiş versiyonuna sahip, 8’’ kapasitif dokunmatik ve kişiselleştirilebilir ekran, entegre kumandalı kompakt ve sportif direksiyon simidi, göz hizasında konumlandırılmış dijital gösterge paneli, elektrikli bagaj kapağı, özel olarak tasarlanmış « Magic Flat » sistemi (tek tuş ile yatan koltuklar ile elde edilen düz zemin), öndeki radar sensörü yardımıyla sistem önde giden aracı algılıyor ve önceden ayarlanmış güvenlik mesafesi ile takip ediyor. Öndeki araç hızlandığında takip mesafesini korumak için hızlanıyor veya yavaşlıyor, aktif şerit takip sistemi, aktif kör nokta uyarı sistemi, sürüş süresi uyarı sistemi, Visiopark sistemi önde 180° ve arkada 180° görüşle aracın çevresini görmenize olanak tanır.

Teknik özellikleri :

By-RAM
By-RAM
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.