BMW 8 Serisi Coupé

BMW 8 Serisi Coupé

By-RAM
by By-RAM
16 Ocak 2019 0

Çok hızlı, çok rahat dört kişilik bir coupe

                  BMW 8 Serisi Coupé, BMW ikonlarının daima temsil ettiği her şeyi hayata geçirerek bir spor otomobilin çevikliğini, centilmen bir stille birleştiriyor. Konsantre güç ve modern lüks bir araya geliyor. Tavizsiz bir dinamizm ile modası geçmeyen şıklık bu otomobilde buluşuyor.


                  Bir otomobil ikonunun öyküsünün en iyi yazılacağı yer yarış pistidir. Dinamik dış tasarımı Yeni BMW 8 Serisi Coupé’nin sahip olduğu güce işaret eder. Bu iddialı spor coupé otomobil, hareketsiz haldeyken bile sahip olduğu üstün sürüş deneyimi hakkında hiçbir şüphe bırakmaz.


                 BMW 8 Serisi Coupé’nin gövdesi yola yakın ve güçlü bir duruşa sahiptir. Keskin çizgileri ve heyecan verici, kaslı yüzeyleri daha ilk bakıştan itibaren dinamik bir sürüş deneyimi vaat eder. Böbrek Izgaraları, otomobilin alçak ağırlık merkezini vurgulamak üzere aşağıya doğru genişlerken farlar kararlı bir biçimde yola bakar. Otomobilin karakterini ilk bakışta sergileyen bu iki tasarım çizgisi, son derece spor bir tasarıma sahip arka bölüme kadar uzanır.


                BMW 8 Serisi Coupé’nin yenilikçi özellikleri yepyeni bir sürüş deneyimi dünyasının kapılarını açar. Yeni kullanıcı arayüz tasarımı dijital dünyaya atılan mantıklı bir adımdır ve daha önceki yuvarlak, analog gösterge öğelerinin modern bir yorumunu sunar. Motor sporlarında olduğu gibi en önemli bilgiler doğrudan sürücünün görüş alanında sunulur ve böylece tamamen otomobili kullanmaya odaklanması sağlanır. Dijital deneyim ve eşsiz sürüş keyfi, benzeri görülmemiş bir birliktelik oluşturarak tamamen yeni bir sürüş duygusu yaratır.


                İç tasarımı oluşturan hatlar, otomobilin hareket yönüne doğru akıyormuş hissi uyandırır. Bu dinamik tasarım, ayrıcalıklı iç mekanı tamamlayan özel malzemeler ile şıklığı da vurgular. Carbon yapısıyla spor koltuklar ön plana çıkarken, Merino deri lüks bir ambiyans sunar. Kanatçıklar ve kırmızı dekoratif dikiş, spor coupé otomobilin genlerinin bir parçası olan yarış pistlerini hatırlatır. BMW 8 Serisi Coupé’nin iç tasarımı, şıklığı ve saf sportif duruşu yansıtır.

bmw.com.tr

By-RAM
By-RAM
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.