Kia’nın Yeni Elektrikli Otomobili: EV6

Kia’nın Yeni Elektrikli Otomobili: EV6

By-RAM
by By-RAM
16 Mart 2021 0

Kia’nın Yeni Elektrikli Otomobili: EV6

EV6, Kia’nın yeni tasarım felsefesini ortaya koyuyor. Doğada ve insanlıkta bulunan zıtlıklardan ilham alan, yeni modelin tasarımı, “Opposites United” adı verilen felsefeyi temsil ediyor.

Keskin stil unsurları ve heykelsi şekillerin zıt kombinasyonları ile pozitif güçleri ve doğal enerjiyi çağrıştıran yeni EV6, Kia’nın gelecekteki bütün araçlarının tasarım felsefesini oluşturuyor.

Cesur ve kendine özgü crossover estetiği ve üst düzey teknik özellikleri ile yeni EV6, sürücüsüne günlük yaşamı geliştiren ve nereye giderseniz gidin ilham almanızı sağlayan içgüdüsel ve doğal bir deneyim sunuyor. Basit, sezgisel ve entegre kullanıcı sahipliğini sağlayan yaratıcı elektrikli araçlar için yeni bir çağın yolunu açıyor.

EV6’nın dış tasarımı

Ön tarafta, karakteristik gündüz farları şık ve modern bir görünüm sergiliyor. Bunlar, Kaplan Burun Izgarasının yeni bir yorumu ile beraber, Kia’nın tasarım ilerlemesi olan “Dijital Kaplan Yüzü” nün bir parçasını oluşturuyor. Düşük hava girişi otomobilin ön kısmını görsel olarak genişleterek yüksek teknoloji imajını vurguluyor.

Yan tasarımda bir gerilim hissi yaratmak için keskin çizgiler ve ileri teknoloji ayrıntılarla tezat oluşturuyor.

Arkada ayırt edici farlar ve saran ışık çubuğu, dikkat çeken tasarım ayrıntıları aranda yer alıyor.

İç tasarım

E-GMP platformunun düz zemini ve yeni minimalist iç tasarım anlayışı, EV6’nın kabininin Kia’nın mevcut EV’lerinden daha geniş olduğu anlamına geliyor. Eğimli bir gösterge paneli ve ince, hafif koltuk tasarımları kullanılmış. Hyundai kardeşinde olduğu gibi, EV6’nın iç kısımda geri dönüştürülmüş plastik kullanıyor.

Daha fazla teknik ayrıntı için, EV6’nın tam olarak ortaya çıkmasını beklemeniz gerekecek.

Bilgi ve Fotoğraflar:

www.kiamedia.com

Teşekkürler

By-RAM
By-RAM
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.