Yeni Volkswagen ID.4 GTX

Yeni Volkswagen ID.4 GTX

By-RAM
by By-RAM
1 Mayıs 2021 0

Yeni Volkswagen ID.4 GTX

Volkswagen, ilk tamamen elektrikli yüksek performanslı modelini tanıttı.

ID.4 GTX, çift elektrikli motora sahip ve birlikte 295 beygir güç üretiyorlar. Ayrıca, elektrikli dört tekerlekten çekiş sistemi olarak birlikte çalışabiliyorlar. Çift motorlu dört tekerlekten çekiş sayesinde araç, % 37,5’lik bir eğimle rampaya tırmanabiliyor.

ID.4 GTX,  0’dan 60 km / saate 3,2 saniyede ve 0’dan 100 km / saate 6,2 saniyede hızlanabiliyor. Aracın azami hızı elektronik olarak 180 km / s ile sınırlandırılmıştır.

ID.4 GTX’in dış kısmı, siyah boyalı tavan ve spoyler ile önceki modelden hemen ayrılıyor. Ön ve arka tamponlar daha sportif bir görünüme sahip olacak şekilde yeniden tasarlanmış. GTX yazıları arka bagaj kapağında ve çamurluk panellerinde yer alıyor. Gündüz farları, farlar ve arka lambaların tümü LED ‘dir. 20 inç jantlar standart olarak sunulmakta, 21 inç Narvik jantlar isteğe bağlıdır.

İç kısım, normal arkadan çekişli modellere kıyasla farklı bir renk düzenine sahip. Gösterge panelinin üst bölümü ve kapılardaki deri ekler, X-Mavi renginde. Sportifliğin klasik sembolü olan kırmızı dikişler koltuklara ayrı bir hava katmış. GTX logosu direksiyon simidinde, kapı eşiklerinde ve ön koltuklarda bulunuyor.

ID.4 GTX, 2021’in yaz aylarında Avrupa’da piyasaya sürülecek. Almanya’da 50.415 Euro’luk bir giriş seviyesi fiyatından satışa başlayacak.

Avatar
By-RAM
By-RAM
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.